Logo Galeria BIP KOntakt
Button Button Button Button Button
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności

Spotkanie integracyjne mieszkańców internatu

Jak co roku, dla nowych mieszkańców internatu przygotowywane jest spotkanie powitalno – integracyjne. Osobiście wraz z kolegami z pokoju nie oczekiwałem takiego przyjęcia, ale niewłaściwym byłoby się nie pojawić. Z opowieści mieszkańców żyjących dłużej w internacie usłyszałem, że zazwyczaj takie spotkanie to grill na podwórku. W tym roku faktycznie, mieliśmy grilla …. na stołówce… w piekarniku. Pierwsza reakcja? „No to, niezły, grill”. Zgadzam się było to lekkim zaskoczeniem, ale mówcie co chcecie, kiełbasa z piekarnika była zaskakująco dobra! Plusem takiej kiełbasy jest to, że jest równomiernie opalona a ta na dodatek była idealnie soczysta. W parze z bułką, pycha.

Oprócz tytułowego dania, na stole znalazło się również ciasto przygotowane przez mieszkańców internatu.

Po rekomendacji otrzymanej od koleżanki siedzącej obok, sięgnąłem po wariant z kokosem. Jako, że nie jadam ciast często, to też nie jestem znawcą wszystkich rodzajów, ale jestem zdania że było ono bardzo dobre.

Foto

Niestety, nasza stołówka nie jest na tyle duża, aby pomieścić wszystkich mieszkańców, dlatego też rotacja osób musiała przebiegać sprawnie. Co prawda ja nie spieszyłem się z jedzeniem, wręcz przeciwnie, posiedziałem tam chwile, jednakże widać było kilka osób czekających na swoją kolej, dlatego pokrótce wstałem, pozmywałem po sobie i wróciłem do pokoju.

Foto

Uważam grill za udany. Pewnie inni mogą mieć odmienne zdanie. Lokatorzy pokoju nr 5 (mojego) byli bardzo zadowoleni. I tak trzymać!

Marcin Piechocki, kl. I a

Powrót

Do góry
ADRES SZKOŁY:
ul. Piastowska 26
48-200 PRUDNIK

tel./fax 77 436 27 84
e-mail: medprud@wp.pl
ADRES INTERNATU:
ul. Chrobrego 29
48-200 Prudnik

tel. 77 436 28 75
WebInspiracje Projekt i wykonanie serwisu
WebInspiracje
Agencja Interaktywna