Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. I medyk.

  • Zadzwoń do nas

    77 436 27 84
  • ul. Piastowska 26

    48-200 Prudnik

Pracodawca partnerem szkoły

Współpraca pracodawców ze szkołami niesie za sobą same korzyści. Przykładem takiej dobrej praktyki są Zakłady Sprzętu Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego "KORFANTÓW" przy Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie wraz z Panem Prezesem Zdzisławem Bochenkiem.

Nasi uczniowie odbywając praktyki i zajęcia praktyczne w owym zakładzie mogą korzystać z doświadczenia pracowników, nabywając wiedzę i umiejętności w działaniu praktycznym.  Taka forma kształcenia ułatwia wejście ucznia na rynek pracy i uczestniczenie w nim w trakcie procesu kształcenia zawodowego. Poprawia jakość i efektywność kształcenia, co jest  ważnym elementem każdej szkoły i placówki. Zakład pracy może pozyskać nowych pracowników w postaci naszych absolwentów, tych którzy wiążą przyszłość z zawodem.

Nasi przyszli absolwenci klasy IV zakończyli  w grudniu swoje zajęcia w zakładach korfantowskich i zostali mile zaskoczeniu w poniedziałkowy poranek. Pracownicy zakładów korfantowskich przyjechali z prezentami. Każdy uczeń otrzymał książkę albumową z imienną dedykacją od pracowników Zakład Sprzętu Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego z jednoczesnym zaproszeniem do przyszłej współpracy.

Izabela Czabaj


Powrót do listy aktualności