Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. I medyk.

  • Zadzwoń do nas

    77 436 27 84
  • ul. Piastowska 26

    48-200 Prudnik

Medyk na meczu ZAKSY z Effectorem Kielce o Puchar Polski

Niemałą niespodziankę sprawił naszym uczniom i słuchaczom zarząd klubu siatkarskiego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, udostępniając bilety na 1/4 finału Pucharu Polski. Inicjatorem wyjazdu był nauczyciel zawodu, pan Krzysztof Pałka, który od paru lat współpracuje z działaczami ZAKSY.

Wszyscy chętni w środowy wieczór wyruszyli w pozytywnych nastrojach kibicować opolskiej drużynie. Emocje towarzyszyły kibicom samego początku. Mecz w Hali Widowiskowo-Sportowej „Azoty” w Kędzierzynie - Koźlu był zacięty. Od pierwszej piłki było widać, że kielczanie nie przyjechali do Kędzierzyna na spacer, walczyli o każda piłkę. Grozą zawiało w drugim secie, kiedy wiatru w żagle nabrali nasi przeciwnicy. Ale gorący doping uczniów i słuchaczy z prudnickiego Medyka przyniósł oczekiwany skutek.

Wygrana 3:0 ZAKSY  został nagrodzony gromkimi brawami i euforią całej publiczności. Tym samym podopieczni Ferdinando de Giorgiego awansowali do najlepszej czwórki. A my byliśmy tego świadkami. Cztery dni później ZAKSA została triumfatorem Pucharu Polski 2017 r.

Izabela Czabaj

 

 


Powrót do listy aktualności