Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. I medyk.

  • Zadzwoń do nas

    77 436 27 84
  • ul. Piastowska 26

    48-200 Prudnik

Jak osiągnąć sukces ?

Sukces może odnieść każdy z nas. Trzeba tylko określić cel, ciężko pracować, zaangażować się w to całym sercem, wykorzystać nadarzające się okazje i dotrzeć do odpowiednich ludzi. Jest to trudne, ale na pewno możliwe.Sukces to stan zamierzony, zrealizowany w przeciągu pewnego czasu. Dla różnych ludzi sukces może być postrzegany w inny sposób.

Tego, jak osiągnąć sukces, uczyli się nasi szkolni ratownicy podczas trzygodzinnego szkolenia, które przeprowadził dla nich właściciel firmy szkoleniowej Centrum Rozwoju i Wsparcia z Brzegu - pan Sebastian Pluta.

Przypomnijmy: szkolenie o wartości 800 zł to nagroda, którą otrzymały nasze ratowniczki w marcu br. za zdobycie IV miejsca w Wojewódzkich Zawodach Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Medycznych w Brzegu. Dzięki uprzejmości sponsora nagrody( firma szkoleniowa Centrum Rozwoju i Wsparcia z Brzegu) ze szkolenia skorzystały nie tylko zawodniczki, ale również wszyscy chętni członkowie naszej Szkolnej Drużyny Ratowniczej (łącznie 19 osób).

Uczniowie otrzymali konkretne wskazówki i rady, które mają pomóc im w realizacji własnych celów i zamierzeń,co jest szczególnie cenne dla osób wchodzących w dorosłe życie. Oby każdy z nich odniósł sukces na miarę swoich ambicji i możliwości.

Sabina Wencel

 


Powrót do listy aktualności