Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. I medyk.

  • Zadzwoń do nas

    77 436 27 84
  • ul. Piastowska 26

    48-200 Prudnik

Dzień Kota 2018

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego już za nami, mieliśmy trochę czasu aby zapoznać się z nowymi członkami naszej Medykowej społeczności i nadszedł dzień "Chrztu". Rok temu, też przypadł mi zaszczyt pisania kilku zdań o tym wydarzeniu lecz teraz, to ja byłem "chrzcicielem".

Wraz z klasą IIa i kilkoma osobami pomocniczymi od rana szykowaliśmy podwórko szkolne. Gdy rozpoczęła się trzecia lekcja, "Hałas Team" czyli Tymek Matczak, Michał Szczotka i Paweł Gancarz, wszczęli alarm. Po chwili, pierwszaczki były już na dole. Przy wejściu stała gwardia papkowa. Każdy miał niepowtarzalną okazję do spróbowania papki zrobionej z wszystkiego co paskudne. Nie znam całego składu ale wiem że to "coś" zawierało chrzan, tabasco, chilli w proszku i tuńczyka. Już sam zapach odpychał. Nie skusiłem się na próbkę.

Gdy już wszyscy zostali poczęstowani, główny prowadzący - Tymek Matczak - zaczął zabawę. Było sporo konkurencji, od standardowej zabawy w krzesełka, ubijania jajek, toru przeszkód aż po łowienie Tic Taca w misce z kiślem. Było dużo śmiechu, zabawy oraz mąki we włosach. Zwłaszcza że w obecnej pierwszej klasie przeważają dziewczyny.

A wszystko to obserwowałem z loży VIP wraz z moimi kompanami, puszczając muzykę w tle. Widok był piękny. Mam nadzieję że pierwszakom się podobało. Za rok Wy będziecie "chrzcić". Chcę to zobaczyć.

Marcin Piechocki, klasa IIa.

 


Powrót do listy aktualności